QTM750-100.000MBE-T
DigiKeyn tuotenumero
4981-QTM750-100.000MBE-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4981-QTM750-100.000MBE-TCT-ND - Cut Tape (CT)
4981-QTM750-100.000MBE-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
QTM750-100.000MBE-T
Kuvaus
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
QTM750-100.000MBE-T -mallit
Kategoria
Lähtö
CMOS
Valm.
Syöttöjännite
3,3V
Sarja
Taajuuden vakaus
±50ppm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Virta - syöttö (maks.)
20mA
Pääresonaattori
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Taajuus
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,197" lev. (7,00mm x 5,00mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,056" (1,42mm)