QT532G-24.000MAHJ-T
DigiKeyn tuotenumero
4981-QT532G-24.000MAHJ-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4981-QT532G-24.000MAHJ-TCT-ND - Cut Tape (CT)
4981-QT532G-24.000MAHJ-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
QT532G-24.000MAHJ-T
Kuvaus
5.0X3.2 30PPM @25C 30PPM (-40 TO
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24 MHz ±30ppm Kiteet 18pF 50 Ohms 2-SMD, ei johtoa
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
24 MHz
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (5x3.2)
Taajuuden vakaus
±30ppm
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,053" (1,35mm)