W3907B0127
DigiKeyn tuotenumero
553-W3907B0127-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
W3907B0127
Kuvaus
LTE DIVERSITY FPC ANTENNA
Tarkka kuvaus
829MHz, 1,4694GHz, 1,5845GHz, 1,9475GHz, 2,5GHz, 3,5GHz 2G, 3G, 4G, LTE PCB Trace RF-antennit 698MHz – 960MHz, 1,4279GHz – 1,5109GHz, 1,559GHz – 1,61GHz, 1,695GHz – 2,2GHz, 2,3GHz – 2,7GHz, 3,4GHz – 3,6GHz 2,9dBi, 1,7dBi, 1,8dBi, 3,4dBi, 3,8dBi, 4,2dBi I-PEX MHF Kiinnitys pintaan
Kategoria
Antennin tyyppi
PCB Trace
Raitojen lukumäärä
6
Sarja
Paluuhäviö
-6dB, -7,5dB
Pakkaustapa
Pussi
Vahvistus
2,9dBi, 1,7dBi, 1,8dBi, 3,4dBi, 3,8dBi, 4,2dBi
Teho - maksimi
3 W
RF-perhe/standardi
Matkapuhelin
Ominaisuudet
Kaapeli - 127mm
Taajuusryhmä
Laajakaista
Terminointi
I-PEX MHF
Taajuus (keskikohta/kaista)
829MHz, 1,4694GHz, 1,5845GHz, 1,9475GHz, 2,5GHz, 3,5GHz
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuusalue
698MHz – 960MHz, 1,4279GHz – 1,5109GHz, 1,559GHz – 1,61GHz, 1,695GHz – 2,2GHz, 2,3GHz – 2,7GHz, 3,4GHz – 3,6GHz