W3907B0100
DigiKeyn tuotenumero
553-W3907B0100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
W3907B0100
Kuvaus
RF ANT 2.15GHZ FLAT PATCH CAB
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2,15GHz LTE Litteä kytkentä RF-antennit 698MHz – 3,6GHz 4,2dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Liima
Kategoria
Antennin tyyppi
Litteä kytkentä
Valmistaja
Pulse Electronics
Raitojen lukumäärä
6
Sarja
Paluuhäviö
-7,5dB
Pakkaustapa
Irtotavara
Vahvistus
4,2dBi
Osan tila
Aktiivinen
Teho - maksimi
3 W
RF-perhe/standardi
Matkapuhelin
Ominaisuudet
Kaapeli - 100mm
Taajuusryhmä
Laajakaista
Terminointi
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Taajuus (keskikohta/kaista)
2,15GHz
Asennustyyppi
Liima
Taajuusalue
698MHz – 3,6GHz