SB450FME12
DigiKeyn tuotenumero
553-SB450FME12-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SB450FME12
Kuvaus
STEALTH BLADE, 450 - 470 MHZ, 12
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
460MHz Terä RF-antennit 450MHz – 470MHz 2,14dBi FME Liima, lasi
Kategoria
Antennin tyyppi
Terä
Valmistaja
Pulse Electronics
Raitojen lukumäärä
1
Pakkaustapa
Pussi
Vahvistus
2,14dBi
Osan tila
Aktiivinen
Teho - maksimi
3 W
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Terminointi
FME
Taajuus (keskikohta/kaista)
460MHz
Asennustyyppi
Liima, lasi
Taajuusalue
450MHz – 470MHz
Korkeus (maks.)
10,000" (254,00mm)