PM5401.101NLT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Pulse Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
100 nH Suojattu Valettu Induktori 10.5 A 9mOhm maks. Epästandardi
PM5401.101NLT
DigiKeyn tuotenumero
553-PM5401.101NLTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PM5401.101NLT
Kuvaus
FIXED IND 100NH 10.5A 9 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PM5401.101NLT -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
14A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
9mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Valettu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,126" lev. (3,50mm x 3,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)