PM5400.682NLT
DigiKeyn tuotenumero
553-PM5400.682NLTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
553-PM5400.682NLTCT-ND - Cut Tape (CT)
553-PM5400.682NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PM5400.682NLT
Kuvaus
FIXED IND 6.8UH 1.4A 400 MOHM
Tarkka kuvaus
6.8 µH Suojattu Valettu Induktori 1.4 A 400mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
PM5400.682NLT -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
2A
DC-resistanssi (DCR)
400mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,126" lev. (3,50mm x 3,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)