PM5400.361NLT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
360 nH Suojattu Valettu Induktori 6 A 23mOhm maks. Epästandardi
PM5400.361NLT
DigiKeyn tuotenumero
553-PM5400.361NLTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PM5400.361NLT
Kuvaus
FIXED IND 360NH 6A 23 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PM5400.361NLT -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
8,5A
DC-resistanssi (DCR)
23mOhm maks.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,126" lev. (3,50mm x 3,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)