PM2155.015NLT
DigiKeyn tuotenumero
553-PM2155.015NLTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
553-PM2155.015NLTCT-ND - Cut Tape (CT)
553-PM2155.015NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PM2155.015NLT
Kuvaus
XFMR PUSH-PULL SIDE CAR S NPB
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1,35mH Eristys- ja datarajapinta (kapseloitu) Pulssimuuntajat 1CT:5CT Kiinnitys pintaan
Kategoria
ET (volttiaika)
70VµS
Valmistaja
Pulse Electronics
Kierroslukujen suhde - ensiö:toisio
1CT:5CT
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,630" pit. x 0,591" lev. (16,00mm x 15,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,295" (7,50mm)
Muuntajan tyyppi
Eristys- ja datarajapinta (kapseloitu)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssi
1,35mH