PH9385.013NLT
DigiKeyn tuotenumero
553-3351-2-ND - Rullattu teippi (TR)
553-3351-1-ND - Cut Tape (CT)
553-3351-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PH9385.013NLT
Kuvaus
XFMR PUSH-PULL RS-485 COMM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PH9385.013NLT -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Induktanssi
2.6 mH
Valmistaja
Pulse Electronics
Käyttöön seuraavan kanssa/liittyvät tuotteet
RS-485-tiedonsiirto
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,630" pit. x 0,512" lev. (16,00mm x 13,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,295" (7,50mm)