PH9385.013NLT | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | PH9385.013NLT |
Kuvaus | XFMR PUSH-PULL RS-485 COMM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 15 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | PH9385.013NLT -mallit |
Kategoria | Induktanssi 2.6 mH |
Valmistaja Pulse Electronics | Käyttöön seuraavan kanssa/liittyvät tuotteet RS-485-tiedonsiirto |
Sarja | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Koko/mitat 0,630" pit. x 0,512" lev. (16,00mm x 13,00mm) |
Osan tila Aktiivinen | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,295" (7,50mm) |