PA5400.822NLT
DigiKeyn tuotenumero
553-PA5400.822NLTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
553-PA5400.822NLTCT-ND - Cut Tape (CT)
553-PA5400.822NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PA5400.822NLT
Kuvaus
FIXED IND 8.2UH 1.2A 463 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8.2 µH Suojattu Valettu Induktori 1.2 A 463mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
PA5400.822NLT -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
1,7A
DC-resistanssi (DCR)
463mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,126" lev. (3,50mm x 3,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)