PA5400.821NLT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Pulse Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Laird-Signal Integrity Products
Varastossa: 7 915
Tekniset tiedot
820 nH Suojattu Valettu Induktori 3.5 A 48mOhm maks. Epästandardi
PA5400.821NLT
DigiKeyn tuotenumero
553-PA5400.821NLTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PA5400.821NLT
Kuvaus
FIXED IND 820NH 3.5A 48 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
PA5400.821NLT -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
5,8A
DC-resistanssi (DCR)
48mOhm maks.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,126" lev. (3,50mm x 3,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)