PA5400.562NLT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Pulse Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
5.6 µH Suojattu Valettu Induktori 1.5 A 360mOhm maks. Epästandardi
PA5400.562NLT
DigiKeyn tuotenumero
553-PA5400.562NLTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PA5400.562NLT
Kuvaus
FIXED IND 5.6UH 1.5A 360 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PA5400.562NLT -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
2,2A
DC-resistanssi (DCR)
360mOhm maks.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,126" lev. (3,50mm x 3,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)