PA5400.103NLT
DigiKeyn tuotenumero
553-PA5400.103NLTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
553-PA5400.103NLTCT-ND - Cut Tape (CT)
553-PA5400.103NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PA5400.103NLT
Kuvaus
FIXED IND 10UH 1A 550 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µH Suojattu Valettu Induktori 1 A 550mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PA5400.103NLT -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
1,4A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
550mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Valettu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,126" lev. (3,50mm x 3,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)