PA4343.223NLT
DigiKeyn tuotenumero
553-3452-2-ND - Rullattu teippi (TR)
553-3452-1-ND - Cut Tape (CT)
553-3452-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PA4343.223NLT
Kuvaus
FIXED IND 22UH 9A 37 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 µH Suojattu Valettu Induktori 9 A 37mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PA4343.223NLT -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
37mOhm maks.
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Valettu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,551" pit. x 0,504" lev. (14,00mm x 12,80mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,256" (6,50mm)
Virta - saturaatio (Isat)
12A