PA4342.561NLT
DigiKeyn tuotenumero
553-3439-2-ND - Rullattu teippi (TR)
553-3439-1-ND - Cut Tape (CT)
553-3439-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PA4342.561NLT
Kuvaus
FIXED IND 560NH 25A 1.8 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
560 nH Suojattu Valettu Induktori 25 A 1,8mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PA4342.561NLT -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
40A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
1,8mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Valettu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,453" pit. x 0,406" lev. (11,50mm x 10,30mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)