PA4341.822ANLT
DigiKeyn tuotenumero
553-4008-2-ND - Rullattu teippi (TR)
553-4008-1-ND - Cut Tape (CT)
553-4008-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PA4341.822ANLT
Kuvaus
FIXED IND 8.2UH 4.5A 60 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
8.2 µH Suojattu Valettu Induktori 4.5 A 60mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
PA4341.822ANLT -mallit
DC-resistanssi (DCR)
60mOhm maks.
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,280" pit. x 0,260" lev. (7,10mm x 6,60mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
6A