PA4341.332NLT
DigiKeyn tuotenumero
553-3414-2-ND - Rullattu teippi (TR)
553-3414-1-ND - Cut Tape (CT)
553-3414-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PA4341.332NLT
Kuvaus
FIXED IND 3.3UH 6A 30 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
3.3 µH Suojattu Valettu Induktori 6 A 30mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
PA4341.332NLT -mallit
DC-resistanssi (DCR)
30mOhm maks.
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,299" pit. x 0,272" lev. (7,60mm x 6,90mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
13,5A