PA4340.471NLT
DigiKeyn tuotenumero
553-2989-2-ND - Rullattu teippi (TR)
553-2989-1-ND - Cut Tape (CT)
553-2989-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PA4340.471NLT
Kuvaus
FIXED IND 470NH 12A 7.4 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
470 nH Suojattu Valettu Induktori 12 A 7,4mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
PA4340.471NLT -mallit
DC-resistanssi (DCR)
7,4mOhm maks.
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,236" pit. x 0,213" lev. (6,00mm x 5,40mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
16A