PA4340.331NLT | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | PA4340.331NLT |
Kuvaus | FIXED IND 330NH 14A 5 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 13 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 330 nH Suojattu Valettu Induktori 14 A 5mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | PA4340.331NLT -mallit |
Kategoria | Suojakuori Suojattu |
Valm. | DC-resistanssi (DCR) 5mOhm maks. |
Sarja | Luokitukset AEC-Q200 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Tyyppi Valettu | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,236" pit. x 0,213" lev. (6,00mm x 5,40mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,118" (3,00mm) |
Virta - saturaatio (Isat) 18A |