PA4340.152ANLT
DigiKeyn tuotenumero
553-3998-2-ND - Rullattu teippi (TR)
553-3998-1-ND - Cut Tape (CT)
553-3998-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PA4340.152ANLT
Kuvaus
FIXED IND 1.5UH 8A 15.7 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.5 µH Suojattu Valettu Induktori 8 A 15,7mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PA4340.152ANLT -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
15,7mOhm maks.
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Valettu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,224" pit. x 0,205" lev. (5,70mm x 5,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
7,5A