PA4339.132NLT
DigiKeyn tuotenumero
553-4127-2-ND - Rullattu teippi (TR)
553-4127-1-ND - Cut Tape (CT)
553-4127-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PA4339.132NLT
Kuvaus
CMC 9UH 2.5A 2LN 1.3 KOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
9 µH @ 100 kHz 2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 1.3 kOhms @ 100 MHz 2,5A DCR 21mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PA4339.132NLT -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
2,5A
Valmistaja
Pulse Electronics
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
21mOhm
Sarja
Jänniteluokitus – DC
80V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Johtojen lukumäärä
2
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,236" lev. (7,00mm x 6,00mm)
Impedanssi taajuudella
1.3 kOhms @ 100 MHz
Korkeus (maks.)
0,150" (3,80mm)
Induktanssi taajuudella
9 µH @ 100 kHz