PA4303.393NLT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Sumida America Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Bourns Inc.
Varastossa: 714
39 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.9 A 121mOhm maks. Epästandardi
PA4303.393NLT
DigiKeyn tuotenumero
553-2508-2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PA4303.393NLT
Kuvaus
FIXED IND 39UH 1.9A 121 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
PA4303.393NLT -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
121mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
1 kHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Induktanssi
Koko/mitat
0,492" pit. x 0,492" lev. (12,50mm x 12,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,197" (5,00mm)