PA2248.153NLT | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | PA2248.153NLT |
Kuvaus | FIXED IND 15UH 22A 7.5 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 16 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 15 µH Suojaamaton Induktori 22 A 7,5mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | PA2248.153NLT -mallit |
Kategoria | Suojakuori Suojaamaton |
Valm. | DC-resistanssi (DCR) 7,5mOhm maks. |
Sarja | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,650" pit. x 0,610" lev. (16,50mm x 15,50mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,512" (13,00mm) |
Virta - saturaatio (Isat) 25,5A |