PA2248.153NLT
DigiKeyn tuotenumero
553-PA2248.153NLTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
553-PA2248.153NLTCT-ND - Cut Tape (CT)
553-PA2248.153NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PA2248.153NLT
Kuvaus
FIXED IND 15UH 22A 7.5 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
15 µH Suojaamaton Induktori 22 A 7,5mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
PA2248.153NLT -mallit
DC-resistanssi (DCR)
7,5mOhm maks.
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,650" pit. x 0,610" lev. (16,50mm x 15,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,512" (13,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
25,5A