PA2247.103NLT
DigiKeyn tuotenumero
553-PA2247.103NLTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
553-PA2247.103NLTCT-ND - Cut Tape (CT)
553-PA2247.103NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PA2247.103NLT
Kuvaus
FIXED IND 10UH 24A 8.6 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
10 µH Suojaamaton Induktori 24 A 8,6mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
PA2247.103NLT -mallit
DC-resistanssi (DCR)
8,6mOhm maks.
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,650" pit. x 0,610" lev. (16,50mm x 15,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,394" (10,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
26A