PA2240.682NLT
DigiKeyn tuotenumero
553-PA2240.682NLTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
553-PA2240.682NLTCT-ND - Cut Tape (CT)
553-PA2240.682NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PA2240.682NLT
Kuvaus
FIXED IND 6.8UH 9.5A 19.6 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6.8 µH Suojaamaton Induktori 9.5 A 19,6mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PA2240.682NLT -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojaamaton
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
19,6mOhm maks.
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,307" pit. x 0,299" lev. (7,80mm x 7,60mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,276" (7,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
11A