PA1005.020QNL
DigiKeyn tuotenumero
PA1005.020QNL-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PA1005.020QNL
Kuvaus
CURR SENSE XFMR 1:20 20A SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 A 1:20 Kuormavirran tunnistavat muuntajat 50kHz – 1MHz 0,75mOhm ensiö, 550mOhm toisio 80 µH Kiinnitys pintaan
Kategoria
Kierroslukujen suhde - ensiö:toisio
1:20
Valmistaja
Pulse Electronics
DC-resistanssi (DCR)
0,75mOhm ensiö, 550mOhm toisio
Pakkaustapa
Kaukalo
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuusalue
50kHz – 1MHz
Koko/mitat
0,284" pit. x 0,330" lev. (7,21mm x 8,38mm)
Tyyppi
Invasiivinen
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,217" (5,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
20 A
Terminointityyppi
Lokinsiipi
Induktanssi
80 µH