P1169.473NLT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Bourns Inc.
Varastossa: 20
Tekniset tiedot
47 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 1.8 A 140mOhm maks. Epästandardi
P1169.473NLT
DigiKeyn tuotenumero
P1169.473NLT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
P1169.473NLT
Kuvaus
FIXED IND 47UH 1.8A 140 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
P1169.473NLT -mallit
DC-resistanssi (DCR)
140mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
9MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 130°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,482" pit. x 0,482" lev. (12,24mm x 12,24mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,177" (4,50mm)
Virta - saturaatio (Isat)
1,9A