P1169.333NLT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Bourns Inc.
Varastossa: 3 128
Tekniset tiedot
33 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 2.2 A 94mOhm maks. Epästandardi
P1169.333NLT
DigiKeyn tuotenumero
P1169.333NLT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
P1169.333NLT
Kuvaus
FIXED IND 33UH 2.2A 94 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
P1169.333NLT -mallit
DC-resistanssi (DCR)
94mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
11MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 130°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,482" pit. x 0,482" lev. (12,24mm x 12,24mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,177" (4,50mm)
Virta - saturaatio (Isat)
2,2A