P1169.103NLT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
TDK
Varastossa: 476
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Bourns Inc.
Varastossa: 51 416
Tekniset tiedot
10 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 3.6 A 35mOhm maks. Epästandardi
P1169.103NLT
DigiKeyn tuotenumero
P1169.103NLT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
P1169.103NLT
Kuvaus
FIXED IND 10UH 3.6A 35 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
P1169.103NLT -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
35mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
21MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-40°C – 130°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Kierresuojattu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,482" pit. x 0,482" lev. (12,24mm x 12,24mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,177" (4,50mm)
Virta - saturaatio (Isat)
4,1A