P1168.563NLT
DigiKeyn tuotenumero
553-P1168.563NLTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
553-P1168.563NLTCT-ND - Cut Tape (CT)
553-P1168.563NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
P1168.563NLT
Kuvaus
FIXED IND 56UH 1.7A 157 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
56 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 1.7 A 157mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
P1168.563NLT -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
157mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
8MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 130°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Kierresuojattu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,482" pit. x 0,482" lev. (12,24mm x 12,24mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,177" (4,50mm)
Virta - saturaatio (Isat)
1,7A