P1168.473NLT
DigiKeyn tuotenumero
553-P1168.473NLTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
553-P1168.473NLTCT-ND - Cut Tape (CT)
553-P1168.473NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
P1168.473NLT
Kuvaus
FIXED IND 47UH 1.8A 140 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 1.8 A 140mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
P1168.473NLT -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
140mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
9MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 130°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Kierresuojattu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,482" pit. x 0,482" lev. (12,24mm x 12,24mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,177" (4,50mm)
Virta - saturaatio (Isat)
1,9A