P1166.333NLT
DigiKeyn tuotenumero
553-1794-2-ND - Rullattu teippi (TR)
553-1794-1-ND - Cut Tape (CT)
553-1794-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
P1166.333NLT
Kuvaus
FIXED IND 33UH 940MA 205 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 940 mA 205mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
P1166.333NLT -mallit
DC-resistanssi (DCR)
205mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
15MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 130°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,297" pit. x 0,297" lev. (7,54mm x 7,54mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,138" (3,51mm)
Virta - saturaatio (Isat)
1A