P1166.223NLT
DigiKeyn tuotenumero
553-P1166.223NLTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
553-P1166.223NLTCT-ND - Cut Tape (CT)
553-P1166.223NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
P1166.223NLT
Kuvaus
FIXED IND 22UH 1.2A 126 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 1.2 A 126mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
P1166.223NLT -mallit
DC-resistanssi (DCR)
126mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
20MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 130°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,297" pit. x 0,297" lev. (7,54mm x 7,54mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,138" (3,51mm)
Virta - saturaatio (Isat)
1,2A