P1166.103NLT
DigiKeyn tuotenumero
553-1790-2-ND - Rullattu teippi (TR)
553-1790-1-ND - Cut Tape (CT)
553-1790-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
P1166.103NLT
Kuvaus
FIXED IND 10UH 1.6A 70 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 1.6 A 70mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
P1166.103NLT -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
70mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
29MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 130°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Kierresuojattu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,297" pit. x 0,297" lev. (7,54mm x 7,54mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,138" (3,51mm)
Virta - saturaatio (Isat)
1,8A