NMO150/450C
DigiKeyn tuotenumero
553-NMO150/450C-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NMO150/450C
Kuvaus
COIL/WHIP, 1.6 DB / 3.8 DB, 150
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
152MHz, 455MHz Piiska, Suora RF-antennit 150MHz – 154MHz, 450MHz – 460MHz 3,8dBi, 5,2dBi NMO Magneettinen
Kategoria
Antennin tyyppi
Piiska, Suora
Valmistaja
Pulse Electronics
Raitojen lukumäärä
2
Pakkaustapa
Pussi
Vahvistus
3,8dBi, 5,2dBi
Osan tila
Aktiivinen
Teho - maksimi
100 W
Taajuusryhmä
VHF (f < 300MHz), UHF (300MHz – 1GHz)
Terminointi
NMO
Taajuus (keskikohta/kaista)
152MHz, 455MHz
Asennustyyppi
Magneettinen
Taajuusalue
150MHz – 154MHz, 450MHz – 460MHz
Korkeus (maks.)
37,250" (946,15mm)