NMO150/450/758
DigiKeyn tuotenumero
553-NMO150/450/758-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NMO150/450/758
Kuvaus
ANT,TRIBND,150&450&748MHZ,NMO
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
162MHz, 475MHz, 810MHz Piiska, Suora RF-antennit 150MHz – 174MHz, 430MHz – 520MHz, 750MHz – 870MHz 0dBi, 5dBi, 4dBi NMO Magneettinen
Kategoria
Raitojen lukumäärä
3
Valmistaja
Pulse Electronics
VSWR
2, 2,5
Pakkaustapa
Pussi
Vahvistus
0dBi, 5dBi, 4dBi
Osan tila
Aktiivinen
Teho - maksimi
100 W
Taajuusryhmä
Laajakaista
Terminointi
NMO
Taajuus (keskikohta/kaista)
162MHz, 475MHz, 810MHz
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67
Taajuusalue
150MHz – 174MHz, 430MHz – 520MHz, 750MHz – 870MHz
Asennustyyppi
Magneettinen
Antennin tyyppi
Piiska, Suora
Korkeus (maks.)
17,815" (452,50mm)