LP450NMO
DigiKeyn tuotenumero
553-LP450NMO-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LP450NMO
Kuvaus
BLACK NMO LOW PROFILE, UNITY, 45
Tarkka kuvaus
460MHz Kupumainen RF-antennit 450MHz – 470MHz 2dBi NMO Paneelikiinnitys
Teho - maksimi
100 W
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Taajuus (keskikohta/kaista)
460MHz
Taajuusalue
450MHz – 470MHz
Korkeus (maks.)
1,500" (38,10mm)