KG450UDPL
DigiKeyn tuotenumero
553-KG450UDPL-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KG450UDPL
Kuvaus
ON GLASS, 2 DBI, 450 - 470 MHZ,
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
460MHz Piiska, Suora RF-antennit 450MHz – 470MHz 2dBi Lasi
Kategoria
Antennin tyyppi
Piiska, Suora
Valmistaja
Pulse Electronics
Raitojen lukumäärä
1
Pakkaustapa
Pussi
Vahvistus
2dBi
Osan tila
Aktiivinen
Teho - maksimi
100 W
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Asennustyyppi
Lasi
Taajuus (keskikohta/kaista)
460MHz
Korkeus (maks.)
15,000" (381,00mm)
Taajuusalue
450MHz – 470MHz