BWVS00606045150M00
DigiKeyn tuotenumero
553-BWVS00606045150M00TR-ND - Rullattu teippi (TR)
553-BWVS00606045150M00CT-ND - Cut Tape (CT)
553-BWVS00606045150M00DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BWVS00606045150M00
Kuvaus
FIXED IND 15UH 2.2A 80 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 µH Suojattu Induktori 2.2 A 80mOhm Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
3,4A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
80mOhm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,236" pit. x 0,236" lev. (6,00mm x 6,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,185" (4,70mm)