BWVS005050402R2M00
DigiKeyn tuotenumero
553-BWVS005050402R2M00TR-ND - Rullattu teippi (TR)
553-BWVS005050402R2M00CT-ND - Cut Tape (CT)
553-BWVS005050402R2M00DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BWVS005050402R2M00
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 3.7A 21 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.2 µH Suojattu Induktori 3.7 A 21mOhm Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
5,7A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
21mOhm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,197" lev. (5,00mm x 5,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,165" (4,20mm)