BSPQ000603043N5B00
DigiKeyn tuotenumero
553-BSPQ000603043N5B00TR-ND - Rullattu teippi (TR)
553-BSPQ000603043N5B00CT-ND - Cut Tape (CT)
553-BSPQ000603043N5B00DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BSPQ000603043N5B00
Kuvaus
FIXED IND 3.5NH 500MA 170 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3.5 nH Suojaamaton Paksukalvo Induktori 500 mA 170mOhm maks. 0201 (0603 metrinen)
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
170mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
20 @ 500MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
7GHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
500 MHz
Tyyppi
Paksukalvo
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
0201 (0603 metrinen)
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
0201
Toleranssi
±0,1nH
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,017" (0,43mm)