BPF1005LRPPR3750L
DigiKeyn tuotenumero
553-BPF1005LRPPR3750LTR-ND - Rullattu teippi (TR)
553-BPF1005LRPPR3750LCT-ND - Cut Tape (CT)
553-BPF1005LRPPR3750LDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BPF1005LRPPR3750L
Kuvaus
RF FILTER BAND PASS 3.75GHZ 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3,75GHz keskitaajuus Taajuus Kaistanpäästö RF-suodattimet (radiotaajuus) 900MHz kaistanleveys 1,6dB 0402 (1005 metrinen), 4 juotoskohtaa piirilevylle
Kategoria
Suodatintyyppi
Kaistanpäästö
Valmistaja
Pulse Electronics
Kytkentähäviö
1,6dB
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen), 4 juotoskohtaa piirilevylle
Taajuus
3,75GHz keskitaajuus
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Kaistanleveys
900MHz
Korkeus (maks.)
0,015" (0,37mm)