BPAL00060645680T09 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
68 µH Suojattu Induktori 1.1 A 200mOhm maks. Epästandardi
BPAL00060645680T09
DigiKeyn tuotenumero
553-BPAL00060645680T09TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BPAL00060645680T09
Kuvaus
FIXED IND 68UH 1.1A 200 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
810mA
DC-resistanssi (DCR)
200mOhm maks.
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±30%
Koko/mitat
0,283" pit. x 0,236" lev. (7,20mm x 6,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,189" (4,80mm)