BBSJ00160808102Y00 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BBSJ00160808102Y00 |
Kuvaus | FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 300mA 600mOhm |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virtaluokitus (maks.) 300mA |
Valmistaja Pulse Electronics | DC-resistanssi (DCR) (maks.) 600mOhm |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 0603 (1608 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Johtojen lukumäärä 1 | Korkeus (maks.) 0,037" (0,95mm) |
Impedanssi taajuudella 1 kOhms @ 100 MHz | Koko/mitat 0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm) |