APAL00060645101T70
DigiKeyn tuotenumero
553-APAL00060645101T70TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APAL00060645101T70
Kuvaus
FIXED IND 100UH 860MA 320 MOHM
Tarkka kuvaus
100 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 860 mA 320mOhm Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
610mA
DC-resistanssi (DCR)
320mOhm
Toimintalämpötila
-50°C – 150°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±30%
Koko/mitat
0,283" pit. x 0,236" lev. (7,20mm x 6,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,189" (4,80mm)