APAL00060645101M70
DigiKeyn tuotenumero
553-APAL00060645101M70TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APAL00060645101M70
Kuvaus
FIXED IND 100UH 860MA 320 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 860 mA 320mOhm Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
610mA
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
320mOhm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-50°C – 150°C
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,283" pit. x 0,236" lev. (7,20mm x 6,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,189" (4,80mm)