ANTX100P001BWPEN3
DigiKeyn tuotenumero
311-1552-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANTX100P001BWPEN3
Kuvaus
RF ANT 850MHZ/900MHZ FLAT PATCH
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
850MHz, 900MHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ Litteä kytkentä RF-antennit 4,2dBi, 5,1dBi, 3,9dBi, 5dBi, 4,5dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Liima
Kategoria
VSWR
3
Valmistaja
Pulse Electronics
Vahvistus
4,2dBi, 5,1dBi, 3,9dBi, 5dBi, 4,5dBi
Pakkaustapa
Irtotavara
Teho - maksimi
1 W
Ominaisuudet
Kaapeli - 100mm
RF-perhe/standardi
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Terminointi
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Taajuusryhmä
Laajakaista
Asennustyyppi
Liima
Taajuus (keskikohta/kaista)
850MHz, 900MHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)